TE-W400 H - zestaw COVID-19

kompletny zestaw do automatycznego pomiaru temperatury i badań przesiewowych na wejściu,polecany do miejsc o średnim natężeniu ruchu, jak: biurowce, zakłady pracy, sklepy

Podstawowe funkcje

Bezkontaktowe, szybkie i precyzyjne badanie przesiewowe, alarm podwyższonej temperatury ciała, automatyczne nagrywanie wideo i zdjęć, praca ciągła 24/7

Główne parametry

Detektor: mikrobolometr niechłodzony, Rozdzielczość: 384 x 288 pikseli, Zakres pomiarowy: 20°C÷50°C, dokładność <=0,3°C, Przetwornik CCD: 3,2M pikseli, Ekran: LCD 3,5”, kalibracja do ciała doskonale czarnego w czasie rzeczywistym, zewnętrzny monitor

Zawartość zestawu

Kamera, ciało doskonale czarne, statyw, walizka, bateria, karta TF, kabel video, zasilacz, zewnętrzny monitor AG Neovo SC-24E (możliwość wymiany na inny za dopłatą/zwrotem różnicy w cenie)

Sugerowana Cena Sprzedaży Netto:
69 400 zł

 

Jak to działa?

 

Badanie przesiewowe na wejściu

Kamerę DALI Thermal TE-W400H wystarczy ustawić w odpowiedniej odległości od wejścia / bramki kontrolnej. W polu widzenia kamery ustawiamy ciało doskonale czarne (w zestawie), które pełni rolę kalibratora w czasie rzeczywistym i pozwala uzyskać bardzo dużą dokładność pomiaru.
Pracownik ochrony na zewnętrznym monitorze (w zestawie) obserwować może osoby wchodzące i automatyczny pomiar ich temperatury ciała. W przypadku wykrycia przez system wysokiej temperatury ciała u którejś z wchodzących osób, system poinformuje alarmem pracownika ochrony oraz wykona automatyczne zdjęcie (zrzut z ekranu) osoby wchodzącej. Zapisywany jest zarówno obraz termowizyjny, jak i w świetle widzialnym. Możliwy jest późniejszy dostęp do archiwum takich zdjęć.
Zestaw przeznaczony do pracy ciągłej 24/7.

Badania przesiewowe stanowią jeden ze skutecznych sposobów ograniczania zasięgu epidemii, w tym również SARS CoV-2. Stosowane są z sukcesami w rozwiniętych krajach azjatyckich, jak Korea Południowa, Tajwan, Singapur i Chiny. Wiadomo, iż znaczna część zainfekowanych SARS CoV-2 przechodzi COVID-19 bezobjawowo, więc badania przesiewowe w oparciu o podwyższoną temperaturę ciała nie będą w 100% skuteczną metodą wykrycia osób zarażonych. Pozwalają one jednak przechwycić choć część przypadków i ograniczyć obecność osób chorych w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Pamiętać również warto, że choć rok 2020 stoi pod znakiem koronawirusa SARS CoV-2, to nie jest to ani pierwszy (przypomnijmy wcześniejsze SARS, MERS, wirusa świńskiej i ptasiej grypy), ani ostatni wirus, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć. Skuteczne badania na wejściach do miejsc o dużych skupiskach ludności, to większe poczucie bezpieczeństwa u odwiedzających i choć częściowe ograniczenie epidemii.

 

Wdrożenia

Szybkie i skuteczne badania przesiewowe

 
 
 
 

Do pobrania

Specyfikacja techniczna

Instrukcja obsługi

 

Fima CONNECT nie prowadzi sprzedaży detalicznej, działamy poprzez sieć specjalizowanych partnerów na terenie całego kraju.
©2020 by DALI Thermal